Індустрія 5.0


Індустрія 5.0 – це про наступний етап розвитку розумних виробництв, де фокус зміщується з аспектів цифрових технологій на чинники сталого розвитку, циркулярного виробництва та стратегічного урядування. 

Українська Вагова Компанія вже давно представляє собою розумне виробництво, але це неосяжний процес, де кожного дня потрібні нові знання та рішення. 

Так, у минулу п'ятницю Ivan Movchan ділився досвідом в рамках конференції Ukrainian Cluster Alliance 🤓

Спікери конференції розкривали принципи та цінності пʼятої індустріальної революції. Серед них були представники Міноборони, Міністерства економіки, Верховної Ради України, лідери думок, інноватори, кластери, науковці, а також представник Єврокомісії, представник державної агенції Індустрії 4.0-5.0 з Польщі та засновник чеського руху Індустрії 5.0. 

Учасники конференції обговорили стан і виклики переходу до розумних індустрій в Україні, стан державних політик, презентували власні проєкти розвитку розумних заводів і територій, проєктів запровадження циркулярної економіки, перенавчання спеціалістів для можливості переходу, ознайомлення з технічними стандартами Індустрії 5.0 тощо.